травня

Турнір з волейболу.

20-21 травня 2017 року відбувся відкритий міжобласний турнір з волейболу «Весна - 2017», пам’яті повного кавалера орденів Слави І-ІІІ ступенів Войтківського Йосипа Карловича, серед команд дівчат 2002-2003р.н.

На турнір прибуло 8 команд: з м.Нетішин Хмельницької області, м.Новоград-Волинський та по 2 команди з м.Житомир, смт Лугини та Ємільчинської дитячо-юнацької спортивної школи. Дані змагання відбулися за підтримки директора агротехнічного коледжу Миколи Тимошенка, депутата 6 скликання Верховної Ради України.

В урочистому відкритті заходу взяли участь: Жека С.Л. – заступник голови райдержадміністрації, Ятлук С.С. – уповноважена особа ініціатора змагань, Анатолій Войтківський – син повного кавалера орденів Слави І-ІІІ ступенів Войтківського Й. К., Романуха В.А. – директор Ємільчинської дитячо-юнацької спортивної школи.

На відкритті змагань від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації кожній команді  вручені солодкі подарунки та вода. Гра була цікавою та запальною. Кубок дістався команді дівчат Ємільчинської дитячо-юнацької спортивної школи, яка в фінальній першості з командою з м.Новоград-Волинський перемогла з рахунком 3:0. Третє місце посіла команда з м.Житомир.

Окрім вручених медалей та дипломів, на згадку про дані змагання були виготовлені та вручені загальні фото команд за підтримки районної газети «Народна трибуна».

Турнір з волейболу.