квітня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від від 27 грудня 2017 р. №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики України від 22.03.2019 року №425 всановлена гранична вартість послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпеченням безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях у 2019 році для осіб з інвалідністю внаслідок війни складає 9178,2 грн за 18 днів та для учасників бойових дій та учасників війни складає 11012,4 грн. за 18 днів.

До відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що на 2019 рік на психологічну реабілітацію виділено кошти в сумі 34418,00 гривень.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до замовника послуг – районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), із заявою, складеною в довільній формі.

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції, постраждалого учасника Революції Гідності на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни та копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

З метою організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників революції Гідності наказом управління праці від 11.04.2019 року №43 до переліку субєктів надання послуг із психологічної реабілітації включено ТОВ «Санаторій «Токарі» м. Лебедин, Сумської області.

За детальною інформацією звертайтеся до управління праці та  соціального захисту населення Ємільчинської РДА за тел. 4-22-75 або 1 кабінет.