жовтня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

8 жовтня поточного року в малій залі районної ради відбулося спільне засідання  «круглого столу» із членами районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству із Житомирським жіночим інформаційно - консультативним центром.

Розпочав засідання «круглого столу» завідуючий сектором з питань праці, сімейної політики, оздоровлення та відпочинку дітей управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації Віктор ВОЛОЩУК, який, до речі,  і представив гостю із м. Житомира.

Програма засідання «круглого столу» носила одне питання «Формування місцевої політики у сфері протидії торгівлі людьми», доповідач якого була голова жіночого інформаційно-консультативного центру Ірина БАБЕНКО. Цікава та змістовна виявилася інформаційна довідка доповідачки, адже вона наводила не тільки статистичні дані щодо торгівлі людьми в Україні, в т.ч. в Житомирській області, але й  навела приклади жертв, постраждалих від торгівлі людьми, зберігаючи конфіденційність. Також зупинилась на основних етапах розвитку у сфері протидії торгівлі людьми, нормативно - правових документах, які регулюють на державному рівні дане питання.

Ірина Германівна розповіла, які функції згідно Закону України «Про протидію торгівлі людьми»  мають виконувати суб’єкти взаємодії по питаннях запобігання торгівлі людьми на місцевому рівні: управління праці та соціального захисту населення, як координатора даного питання, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, місцевої Національної поліції, центру зайнятості, медичних закладів та ряд інших зацікавлених організацій та установ. Багато було інформаційно - роздаткового матеріалу, пам’яток, буклетів, які привезла організатор зустрічі та які залишилися для подальшої роботи  по питаннях запобіганнях торгівлі людьми учасникам «круглого столу».

Далі розпочалася дискусія з членами районної вищезазначеної координаційної ради, в якій взяли участь: Ірина ЗАРИЦЬКА, головний акушер - гінеколог центральної районної лікарні, Наталія Ширма, заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації, Ольга РОЗЛАЧ,  провідний фахівець з профорієнтації  районної філії Житомирського обласного центру зайнятості. Що стосувалося фінансування заходів з питань протидії  торгівлі людьми, то вичерпну відповідь отримали від Лариси АФАНАСЬЄВОЇ, начальника управління фінансів Ємільчинської райдержадміністрації.