жовтня

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Забезпечення громадян засобами пересування, реабілітації та протезно-ортопедичними виробами здійснюється згідно з вимогами «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року № 321.

До таких засобів реабілітації належать протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття; спеціальні засоби для самообслуговування та догляду; засоби для пересування; допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому; спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформації.

Згідно з медичними висновками та відповідно до складених медико-соціальними експертними комісіями, індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, за рахунок коштів державного бюджету за період з січня по жовтень 2019 року забезпечено 14 осіб з інвалідністю кріслами колісними, 46 осіб -  ортопедичним взуттям та 12 осіб з  інвалідністю забезпечено засобами реабілітації, в тому числі палицями, милицями  на суму 725 тис. грн.

Двом особам з інвалідністю по слуху виплачено компенсацію за самостійно придбаний мобільний телефон на суму 6504 грн.