Real time web analytics, Heat map tracking
18
листопада
2019

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, та іншим категоріям громадян.

Порядком передбачено проведення заміни посвідчення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорія 1 відповідно до вимог п.7 вищевказаної постанови до 01 січня 2020 року.

Заміна посвідчень учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС категорії 1 та особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи категорія 1 проводиться на підставі наступних документів:

 учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС категорії 1серії А:

  • подання органами місцевого самоврядування міст обласного підпорядкування, заява, оригінал посвідчення категорії 1 та вкладка до нього, копія довідки МСЕК (завірена відповідальним працівником ДПСЗН), копія паспорту, фото (3*4);

особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 серії Б:

  • подання органами місцевого самоврядування міст обласного підпорядкування, заява, оригінал посвідчення категорії 1 та вкладка до нього, копія довідки МСЕК (завірена відповідальним працівником ДПСЗН), копія паспорту, фото (3*4); довідка про період проживання на території зони радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За детальною інформацією про порядок отримання нових зразків посвідчень та оздоровлення просимо звертатись до управління праці за адресою: смт. Ємільчине, вул. Шевченка 2, каб. № 1, або за телефоном   4-22-75.

В категорії Новини