лютого
2018

Управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської районної державної адміністрації надає інформацію

Розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку для санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 році становитиме:

- для осіб, віднесених до категорії 1 — 6 822 гривні;

- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 20 685  гривень;

- для дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою, — 13 545 гривень.

Для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, віднесених до категорії 1 та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою управлінням праці зроблено запити до 26 санаторно-курортних закладів для отримання гарантійних листів. Для отримання санаторно-курортного лікування в 2018 році на обліку перебуває 208 зазначених осіб. Станом на 12.02.2018 року перебувають на оздоровлені 2 особи.