Real time web analytics, Heat map tracking
09
липня
2018

Управління праці та соціального захисту населення інформує

    Житомирське вище професійне училище-інтернат оголошує набір учнів на 2018 2019 навчальний рік.

        Багато Ємільчинців скористались цією можливістю і не жалкують, мають роботу. Денна форма навчання за державним замовленням безкоштовно. До Вищого професійного училища-інтернату приймаються юнаки та дівчата віком від 15 до 35 років, що мають інвалідність, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, соціальний робітник, вишивальниця, швачка, бджоляр, перукар, слюсар з ремонту автомобілів, взуттьовик з ремонту взуття, кухар кондитер, електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

          Учні, одержують стипендію, забезпечуються 4-разовим харчуванням, послугами лікарів, проживанням в гуртожитку.

           Зарахування на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів незалежного тестування, після співбесіди та тестування в приймальній комісії, на підставі конкурсу свідоцтв та атестатів про освіту.

          За 2017 рік  направлено 5-х осіб з інвалідністю  до Житомирського професійного училища.  Направлення на навчання видається управлінням праці та соціального захисту населення  Ємільчинської РДА. Пропонуємо всім, хто зацікавлений, звертатись до УПСЗН Ємільчинської РДА  за детальною інформацією, телефон 4-20-89.

В категорії Новини