грудня

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних сил України

Сьогодні в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних сил України, в якому взяли  участь депутати районної ради, сільські, селищні голови, керівники структирних підрозділів Ємільчинської РДА  та працівники Ємільчинської районної ради.

Зі словами привітань до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації В'ячеслав Авраменко, голова районної ради Віктор Сорока, голова обласної ради Володимир Ширма, селищний голова Сергій Волощук. Очільники району вручили представникам місцевого самоврядування грамоти та подяки районної ради та райдержадміністрації, облдержадміністрації.

Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними композиціями.