листопада

Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні свята в центральному будинку культури Ємільчинської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Зі словами привітань  до працівників культури району звернулися заступник голови районної ради Юлія Бондарчук, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Анатолій Марчук, селищний голова Сергій Волощук, начальник відділу культури та туризму Любов Остапчук. Крім того, очільники району вручили грамоти та подяки кращим культпрацівникам, аматорам сцени, майстрам народного мистецтва.

Також на свято були запрошені гості з Олевського відділу культури. Ірина Кльоц - начальник відділу культури Олевської райдержадміністрації привітала всіх працівників культури з професійним  святом та подарувала коровай  начальнику відділу культури та туризму Любов Остапчук.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні інструментального ансамблю "Фаворит" з м. Олевська.