травня

Увага! Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні

Європейська Асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, митці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади. Автори п'яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Організатори конкурсу: Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

Етапи Конкурсу: березень-травень 2019 - прийом та розгляд заявок; травень 2019 - підсумкова Конференція у Верховній Раді України; нагородження переможців; червень-липень 2019 - друк збірки кращих жіночих ініціатив в Україні; жовтень 2019 - навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу.

Переможці будуть визначені у п’яти номінаціях: «Підприємництво», «Врядування», «Громадська діяльність», «Наукова діяльність», «Нова Україна».

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 15 травня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь,а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».