січня
2021

Велике Будівництво: Реконструйовано школу та відремонтовано дорогу у Новій Боровій. ВІДЕО

Це стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Реконструкція Новоборівського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів-ліцею в смт. Нова Борова Хорошівського району Житомирської області

Проєктом охоплено реконструкцію 3-х поверхової будівлі старших класів та 2-х поверхової будівлі початкових класів Новоборівського ЗНЗ-ліцею.

У проєкт включено комплексне утеплення будівель, оздоблення фасадів, влаштування нових шатрових покрівель, заміну вікон і дверей на металопластикові; реконструкцію зовнішніх теплових мереж.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,9 млн грн, за час будівництва програмою профінансовано 17,4 млн грн, з яких 14,0 млн грн — з державного фонду регіонального розвитку, 3,4 млн грн — за кошти місцевого бюджету.

Нагадуємо, що також у рамках програми Президента реконструйовано дитячий садочок у Чоповичах.

смт Нова Борова. Реконструювали школу.​ (відео)