вересня

Відділ агропромислового розвитку Ємільчинської райдержадміністрації повідомляє

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території  Житомирської області, планують проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м ’ясоїдних тварин проти сказу.

Зазначена кампанія проводитиметься відповідно до розпорядження головного державного ветеринарного інспектора України № 70 від 28 серпня 2019 р. «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Житомирської області протягом вересня-жовтня». Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину буде здійснюватись по всій території області (за винятком населених пунктів, водних об’єктів, автомагістралей та заборонених зон для польотів цивільної авіації). Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки із 05.09.2019 до 20.09.2019 року.