жовтня

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації інформує

Нарада директорів

24 жовтня у малому залі РДА відбулася нарада директорів ЗЗСО.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської РДА А.В. Марчук у своєму виступі окреслив перспективи розвитку освітньої галузі району, акцентував увагу на автономії навчальних закладів, створенню ліцею та гімназій.

Завідувач РМК Євтух Н.С. ознайомила присутніх із графіком здачі ЗНО – 2020, проведенням та реєстрацією на пробне ЗНО, останніми листами та наказами МОН.

Методист РМК Яценко Г.В. звернула увагу директорів на підготовку та проведення районних олімпіад, участі в обласному етапі. Також було проаналізовано результативність участі педпрацівників у педвиставці «Освіта Житомирщини» у попередньому навчальному році та участі у цьому році, підготовці вчителів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020».

На завершення наради  було сплановано проведення у листопаді майстер–класу для педпрацівників щодо використання у навчально–виховному процесі  інтерактивних комплексів на базі Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.