липня

«Візьміть дитину в родину!»

«Візьміть дитину в родину» – це не просто гарні слова. Це мрія кожної дитини-сироти, чи дитини позбавленої батьківського піклування.

І саме під такою назвою 08.07.2016 року Ємільчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вуличну просвітницьку акцію з нагоди Дня родини.

Мета даного заходу – привернення уваги громади району до сімейних форм влаштування дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час акції спеціалісти центру проводили міні-консультування щодо сімейних форм виховання, інформування населення щодо особливостей функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

В рамках акції серед жителів району було розповсюджено друковану продукцію з даної тематики, а саме: листівки «Візьміть дитину у родину», буклети «Зроби дитину щасливою – подаруй дитині сім’ю».

«Візьміть дитину в родину!»