липня

Засідання клубу "Осіннє золото"

В центральній районній бібліотеці відбулось засідання клубу «Осіннє золото».

Темою зібрання була година народознавства «Лиш те в народі завжди буде жити, що серце серцю передасть». А отже мова йшла про українську пісню, приказки, прислів’я, гуморески, анекдоти, які передаються з покоління в покоління і завжди живуть в народі. На даний захід завітав Барашівський квартет «Горлиця» (керівник Ганна Петрівна Дитруха). Вони подарували присутнім гарний настрій та великий заряд енергії, виконуючи ліричні та жартівливі пісні, гуморески. Лунала пісня «Про маму» у виконанні учениці Ємільчинської гімназії Діани Примак. Окрім членів клубу на засіданні була присутня Світлана Леонідівна Яценко (Сейко), донька Віри  Василівни Сейко, викладач Житомирського державного університету ім. І.Я.Франка кафедри психології. Вона щиро дякувала завідуючій відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Зої Миколаївні Токовій за турботу та любов до людей, які надзвичайно близькі і рідні. І в подарунок зачитала вірш письменниці Ліни Костенко «І все на світі треба пережити».

По закінченню квартет «Горлиця» виконав побажальну (прощальну) пісню і зичили всім любові та злагоди в родинах.

В засіданні також взяла участь в.о. начальника відділу культури Любов Миколаївна Остапчук.

Засідання клубу