листопада

Засідання комісії

22 листопада   відбулося засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, втраченого у зв’язку з відселенням або самостійним переселенням з радіоактивно забруднених територій, для прийняття рішення про виплату грошової компенсації за втрачене майно.

На комісії розглянуто заяви двох претендентів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі по відбору суб'єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, втраченого у зв’язку з відселенням або самостійним переселенням з радіоактивно забруднених територій, для прийняття рішення про виплату грошової компенсації за втрачене майно та подали до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації необхідні документи, передбачені умовами конкурсу.

За результатами конкурсу одноголосно вирішено укласти договір між управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та  ТОВ Антонюк О.Ю.