травня

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

15 травня 2018 року в малому залі Ємільчинської районної ради відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Ємільчинської районної державної адміністрації. На засіданні розглядалося питання про стан виконання батьківських обов`язків батьками відносно трьох малолітніх дітей.

Малолітні діти влаштовані до Ємільчинської центральної районної лікарні для обстеження з метою подальшого влаштування до державного дитячого закладу.

Заслухавши батьків та інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації щодо виконання батьківських обов’язків даними батьками, Комісією винесене рішення про повернення малолітніх дітей на виховання батькам. Батьків попереджено про відповідальність згідно чинного законодавства за ухилення від належного виконання батьківських обов’язків.