травня

Зустріч з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Відповідно до розпорядження голови Ємільчинської райдержадміністрації від 23.05.2015 р. № 105 проведено зустріч керівництва райдержадміністрації з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які є випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл району 2015-2016 н. р.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які опікуються проблемами дітей та 13 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Зустріч проводилась у формі діалогу. З привітальними словами до випускників зверталися голова райдержадміністрації Ігор Євтушок, голова районної ради Віктор Сорока, начальник відділу освіти Анатолій Марчук, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Тетяна Примак, начальник служби у справах дітей Віра Гресько, провідний фахівець з профорієнтації Ємільчинського РЦЗ Ольга Розлач, директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Світлана Данильчук. Всім випускникам було надано матеріальну допомогу. Зі словами подяки до присутніх звернулась випускниця Ємільчинської гімназії, дитина, позбавлена батьківського піклування, яка виховується в прийомній сім`ї Ярмоліних - Шимончук Вікторія. Після завершення зустрічі діти відвідати краєзнавчий музей та історичний музей «ДОТ – Артилерійський напівкапонір».

Зустріч з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування