Real time web analytics, Heat map tracking
23
травня
2020

Звернення голови Ємільчинської РДА В’ячеслава Авраменка з нагоди Дня Героїв України

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української незалежності, хто боровся і бореться за нашу свободу.

Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, воїнів УПА, а сьогодні – Героїв Небесної Сотні та бійців АТО – Україна здобула і відстоює омріяну Незалежність.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни. Плекання культу та духу Героїв – це свідчення твердої волі українців йти накресленим ними шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної, Соборної Держави.

У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою голова адміністрації В’ячеслав АВРАМЕНКО

В категорії Новини