лютого

Зверніть увагу

На ім’я голови райдержадміністрації надійшов лист від народного депутата України Ольги Богомолець з подякою про співпрацю від імені громадської платформи «Люди допомагають людям», громадської організації «Громадський інформаційний простір» та від імені родин загиблих під час бойових дій на Сході країни.

В рамках громадської платформи «Люди допомагають людям» проведено захід у м.Радомишль для матерів загиблих учасників антитерористичної операції, в якому взяли участь три жінки Ємільчинського району: Беляк Зоя Іванівна (с.Рихальськ), Максименко Надія Миколаївна (с.Неділище), Банчук Світлана Михайлівна (смт Яблунець). Всі матері загиблих учасників антитерористичної операції були відзначені Знаком народної пошани «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО».