Реєстраційний сектор Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області

Назва адміністративної послуги

Інформаційна картка

Технологічна картка

Бланк заяви

1.

Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування)

2.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)

3.

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)

4.

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа (крім громадського формування)

5.

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

6.

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

7.

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

8.

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

9.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (крім громадського формування)

10.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)

11.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)

12.

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

13.

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування) що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

14.

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

15.

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем

16.

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

17.

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

18.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця

19.

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця)

20.

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

21.

Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно

22.

Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна

23.

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

24.

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

25.

Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

26.

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

27.

Скасування рішення державного реєстратора

28.

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно