Інвестиційна пропозиція

Ємільчинський район

Назва проекту – розвиток підприємства  по видобутку блоків граніту на базі розробки Симонівського-3 родовища гранітів.

Ініціатор – ТОВ «Камяне сузір’я»

Загальна вартість пропозиції (проекту) – 3,0 млн. дол. США

Прогнозований строк окупності – 5,5 років.

Суть інвестиційної пропозиції (проекту) –  організація видобутку блочного сірого та рожево-червоного гранітів.

Форма участі інвестора – викуп корпоративних прав, спільне підприємство або інші варіанти.

Напрям використання інвестицій – придбання та модернізація машин, обладнання та устаткування.

Ресурсне забезпечення пропозиції (проекту) – запаси захищених протоколом ДКЗ сірих порфироподібних гранітів – 491,5 тыс.м³, і рожево-червоних – 910,9 тыс.м³, площа орендованої земельної ділянки 28 га.

Стадія готовності проекту – бізнес-план на виробництво 1 млн. тонн щебеневої продукції в рік, ТЕО кондицій на 522 тис. м3  гірничої маси в рік, спеціальний дозвіл на промислове видобування гранітів (на 20 років), надано гірничий відвод.

Наявність комунікацій – стаціонарне електрозабезпечення  ЛЕП – 10 кВт, тимчасове  електрозабезпечення  - дизельелектростанція TJ235DW, санітарно-захисна зона витримується (1,5 км до найближчої житлової будівлі), водозабезпечення.

Інше: відстань  від родовища до районного центру смт. Ємільчино – 22 км, найближча залізнична станція Рихальса Південно-Західної залізниці знаходиться на відстані 6 км на захід від родовища.

Контактна інформація: 11257, Ємільчинський район, с. Симони, вул. Леніна, 3. Керівник ТОВ «Камяне сузір’я» Курцев І.М., тел. 0675401366