Real time web analytics, Heat map tracking

Телефони районної державної адміністрації

Телефони районної державної адміністрації

Апарат райдержадміністрації

Голова

Євтушок Ігор Володимирович

2-13-40
4-34-03

1-й заступник голови

Романюк Олександр Романович

4-34-45

 

 

 

  Відділ організаційної роботи

Начальник відділу

Васьківська Наталія Миколаївна

4-22-69

Провідний спеціаліст

Курбанова Аліна Олександрівна

4-34-08

  Загальний відділ

Начальник відділу

Ліберда Тетяна Анатоліївна

2-13-34

Головний спеціаліст

Метельська Галина Миколаївна

2-13-34

Спеціаліст

Миколаєнко Михайло Андрійович

2-13-34

Інспектор загального відділу

Дудка Юрій Васильович

2-13-35

Секретар керівника

Жабровець Катерина Миколаївна

4-24-36

  Відділ  фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу       

Омельченко Ольга Володимирівна

4-24-25

 

   

Юрисконсульт

Вознюк Людмила Олександрівна

2-13-35

Відділ ведення  Державного реєстру виборців

В.о. начальника відділу

Ставська Альона Іванівна

4-24-34

Провідний  спеціаліст

Третяков Олександр Володимирович

4-21-25

 

 

 

Структурні підрозділи

  Відділ агропромислового розвитку

Начальник відділу

Павленко Іван Андрійович

2-13-84

Відділ  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

Начальник відділу

Шомко Оксана Вікторівна

2-13-44

Гол.спеціаліст з цивільного

захисту

Мельник Ігор Анатолійович

4-25-04

Головний спеціаліст

Остапчук Інна Петрівна

 4-25-04

Бухгалтер

Омельченко Леся Михайлівна

2-13-44

  Архівний сектор

Завідувач сектору

Горай Віктор Борисович

4-24-92

Архіваріус

Міщук Михайло Васильович

4-24-92

 Сектор містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

Завідувач сектору

Данюк Олександр Миколайович

4-24-51

Гол. спеціаліст

Шевчук Людмила Сергіївна

4-24-51

  Служба у справах дітей

Начальник служби

Гресько Віра Сергіївна

2-14-77

Завідувач сектору

Євтушок Тетяна Василівна

2-14-77

Гол. спеціаліст

Помінчук Ольга Василівна

4-21-46

Гол. спеціаліст

Коваленко Людмила Петрівна

4-21-46

Гол. спеціаліст

Сидорчук Ольга Юріївна

4-21-46

 Управління фінансів

Начальник

Афанасьєва Лариса Іванівна

2-13-45

Заст.начальника

 

2-14-33

  Відділ освіти, молоді, спорту та культури

Начальник

Марчук Анатолій Васильович

4-20-36

Заступник начальника

Ширма Наталія Василівна

2-13-78

Гол. спеціаліст

Охріменко Юлія Петрівна

2-13-44

Гол. спеціаліст

Примак Оксана Миколаївна

 

  Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Петрук Віктор Володимирович

2-13-08

Заст.начальника

Кашпуренко  Людмила Леонідівна

2-10-98

Заст.начальника

Данильчук Галина Олександрівна

4-34-29

Центр надання адміністративних послуг

Начальник

Бацюн Наталія Анатоліївна

2-11-15

Адміністратор

Дейнеко Лариса Миколаївна

2-10-03

Адміністратор

Радзевелюк Лариса Михайлівна

2-10-03

Адміністратор

Сокірко Олена Петрівна

2-11-15

Адміністратор

Ширма Галина Миколаївна

2-11-15

Адміністратор-бухгалтер

Недаєва Світлана Василівна

2-11-15

Реєстраційний сектор

В.о. завідувача сектору

Волощук Наталія Михайлівна

4-24-60

Гол. спеціаліст

Венгловська Вікторія Олегівна

4-25-19