Телефони районної державної адміністрації

Телефони районної державної адміністрації

Апарат райдержадміністрації

Голова

Євтушок Ігор Володимирович

2-13-40
4-34-03

1-й заступник голови

Романюк Олександр Романович

4-34-45

Заступник голови

Жека Сергій Леонідович

4-25-04

 

 

 

     

  Відділ організаційної роботи

Начальник відділу

Васьківська Наталія Миколаївна

4-22-69

Головний спеціаліст

Столяров Віталій Генадійович

4-20-79

Провідний спеціаліст

Комишна Катерина Михайлівна

4-34-08

  Загальний відділ

Начальник відділу

Ліберда Тетяна Анатоліївна

2-13-34

Головний спеціаліст

Метельська Галина Миколаївна

2-13-34

Головний спеціаліст

Миколаєнко Михайло Андрійович

2-13-34

Інспектор загального відділу

Дудка Юрій Васильович

2-13-35

Секретар керівника

Мельник Тетяна Володимирівна

4-24-36

  Відділ  фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу       

Омельченко Ольга Володимирівна

4-24-25

Провідний спеціаліст

Дітковська Галина Володимирівна

4-24-25

Юрисконсульт

Вознюк Людмила Олександрівна

2-13-35

Відділ ведення  Державного реєстру виборців

Начальник відділу

Данильчук Леся Іванівна

2-11-71

Провідний  спеціаліст

Третяков Олександр Володимирович

4-21-25

Гол. спеціаліст

Ставська Альона Іванівна

4-24-34

Структурні підрозділи

  Управління агропромислового розвитку

Начальник управління

Павленко Іван Андрійович

2-13-84

Відділ  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

 

 

 

В.о. начальника відділу

Шомко Оксана Вікторівна

2-13-44

 

 

 

Гол.спеціаліст з цивільного

захисту

Мельник Ігор Анатолійович

2-13-35

Головний спеціаліст

Охрімено Юлія Петрівна

2-13-35

Головний спеціаліст

Остапчук Інна Петрівна

 2-13-44

  Архівний відділ

Начальник відділу

Горай Віктор Борисович

4-24-92

 Відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

Начальник відділу

Данюк Олександр Миколайович

4-24-51

Гол. спеціаліст

Шевчук Людмила Сергіївна

4-24-51

  Відділ сім’ї, молоді та спорту

Начальник відділу

Примак Тетяна Петрівна

4-20-36

Гол. спеціаліст

Сокирко Андрій Сергійович

4-24-04

Спеціаліст

Жилюк Людмила Григорівна

4-20-36

Спеціаліст

Омельченко Леся Михайлівна

4-20-36

  Служба у справах дітей

Начальник служби

Гресько Віра Сергіївна

2-14-77

Завідувач сектору

Помінчук Ольга Василівна

2-14-77

Завідувач сектору

Примак Оксана Миколаївна

2-14-77

Гол. спеціаліст

Коваленко Людмила Петрівна

4-21-46

Гол. спеціаліст

Сидорчук Ольга Юріївна

4-21-46

  Відділ культури

В.о.начальника відділу

Остапчук Любов Миколаївна

4-23-94

 

 

 

 Управління фінансів

Начальник

Афанасьєва Лариса Іванівна

2-13-45

Заст.начальника

 

2-14-33

  Відділ освіти

Начальник

Марчук Анатолій Васильович

4-24-28

  Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Петрук Віктор Володимирович

2-13-08

Заст.начальника

Кашпуренко  Людмила Леонідівна

4-34-29

Заст.начальника

Данильчук Галина Олександрівна

2-10-98

Центр надання адміністративних послуг

Начальник

Бацюн Наталія Анатоліївна

2-11-15

Адміністратор

Дейнеко Лариса Миколаївна

2-10-03

Адміністратор

Радзевелюк Лариса Михайлівна

2-11-15

Адміністратор

Сокірко Олена Петрівна

2-10-03

Адміністратор

Ширма Галина Миколаївна

2-11-15

Адміністратор-бухгалтер

Недаєва Світлана Василівна

2-11-15
Реєстраційний сектор
Завідувач сектору

Омельченко Людмила Леонідівна

4-25-19
Головний спеціаліст

Волощук Наталія Михайлівна

4-25-19