Real time web analytics, Heat map tracking

Галицька Сабіна Станіславівна

Галицька Сабіна Станіславівна

    Народилася 20 вересня 1994 року у селі Бастова Рудня Ємільчинського району Житомирської області.

    У 2010 році закінчила 9 класів загальноосвітньої школи, за роки навчання зарекомендувала себе здібною до навчання, дисциплінованою і вимогливою до себе та друзів. З 2010 по 2014 рік навчалася у Новоград –Волинському медичному коледжі, здобула кваліфікацію фельдшера. З 2015 по 2016 рік працювала акушеркою у амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Бараші Ємільчинського центру ПСМД.

    З самого початку АТО була активним волонтером, саме завдяки їй була відправлена перша гуманітарна допомога від жителів села Бастова Рудня.

    1 квітня 2016 року була прийнята на військову службу за контрактом до 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади на посаду старшої медичної сестри.

    Загинула 20 лютого 2018 року о 15:08 під час виконання бойового завдання  (заміна особового складу на СП) при переміщенні БРДМ в районі с.Катеринівка, Попаснянський район, Луганська область, в результаті попадання ПТКР в БРДМ.

    Похована в селі Бастова Рудня Ємільчинського району. Указом Президента України №59/2018 від 7 березня 2018 року , «за особисту мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджена орденом «За мужність » ІІІ ступеня (посмертно).