Real time web analytics, Heat map tracking

Центр пробації інформує

 

Проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”

        08.11.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Ємільчинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівником відділу Ємільчинського бюро правової допомоги проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”.

         Під час заходу присутніх було поінформовано проте, що не всі товари можна обміняти чи повернути впродовж двох тижнів після покупки у випадку, якщо передумали, чи не скористалися ними. Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Не підлягають обміну та поверненню: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни. Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір; корсетні товари; парфюмерно-косметичні вироби; пір'яно-пухові вироби; дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні; зубні щітки; мундштуки; апарати для гоління; помазки для гоління; розчіски, гребенці та щітки масажні; сурдини (для духових музичних інструментів); скрипічні підборіддя; рукавички; тканини; тюлегардинні і мереживні полотна; килимові вироби метражні; білизна натільна; білизна постільна; панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці; друковані видання: лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником); аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом; вироби з натурального та штучного волосся (перуки); товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо); інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо); ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення  та напівдорогоцінного каміння.

        Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському РС з питань пробації, було надано консультації засудженим з правових питань.

        На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими «Зроби правильний вибір»

        21 листопада 2018 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з фахівцем Ємільчинської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели виховний захід серед засуджених, які перебувають на обліку «Зроби правильний вибір».

         Представник районної філії обласного центру зайнятості Ольга Розлач в ході заходу детально зупинилась на вакансіях, які потребують підприємства регіону, ознайомила засуджених з умовами прийому на роботу на дані підприємства, з рівнем заробітної плати, умовами праці.

        Засуджені зацікавились деякими вакансіями, з допитливістю ставили питання, ділились своїми проблемами, на що фахівець компетентно дала відповіді.

        Захід проведено з метою працевлаштування засуджених та наданні консультацій . По закінченні заходу засуджені отримали друковану продукцію з необхідною інформацією, яка стане початком у пошуках роботи.

 

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю

             05.12.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для   підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівниками районного сектору спільно з  спеціалістом  відділу Ємільчинського бюро правової допомоги   проведено інформаційно-просвітницьку  годину, присвячену Міжнародному Дню людей з інвалідністю, яку світова спільнота відзначала 3 грудня, з метою підтримки людей з особливими потребами,  на тему:    “Пільги, якими користуються особи з інвалідністю”.

         Під час заходу присутнім було надано інформацію про пільги передбачені законодавством для осіб з інвалідністю та порядок оформлення відповідних документів.    Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському  районному секторі філії Державної установи «Центр пробації», було надано консультації засудженим з правових питань.

      На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали з циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області                     Т.Г. Шомко

        

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели  виховний захід «Алкоголь- це не розвага»

        11 січня 2019 року працівниками Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з участю провідного  фахівця з соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Сніжани Сверидюк спільно з суб’єктами із соціальної роботи на базі Консультативного пункту Ємільчинського районного сектору проведено виховний захід «Алкоголь – це не розвага»

        Задум провести даний захід виник з причин надмірного вживання алкоголю особами, які вже й так переступили межу закону та з непоодинокими випадками появи засуджених осіб до уповноваженого органу з питань пробації в призначені дні реєстрації у стані алкогольного сп’яніння. Більшу частину свого життя ці люди «присвячують» згубній звичці, а не здоровому способу життя, створенню щасливої сім’ї,  народженню здорових дітей та здобуттю спеціальності.

        Під час зустрічі увага засуджених була зосереджена на впливі алкоголю на здоров’я  людини, на втрату довіри та взаємовідносини в сім’ї, на спосіб життя і, як результат,- позбавлення волі. В ході заходу провідним фахівцем ЦСССДМ було проведено анкетування.

        Захід проведено з метою профілактики вживання алкогольних напоїв засудженими, формування їх здорового способу життя, недопущення вчинення засудженими повторних кримінальних правопорушень.

Начальник районного сектору

філії ДУ «Центр пробації у Житомирській області                                             Т.Г.Шомко