Real time web analytics, Heat map tracking

Центр пробації інформує

 

Проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”

        08.11.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Ємільчинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівником відділу Ємільчинського бюро правової допомоги проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему: “Товари, які не підлягають обміну”.

         Під час заходу присутніх було поінформовано проте, що не всі товари можна обміняти чи повернути впродовж двох тижнів після покупки у випадку, якщо передумали, чи не скористалися ними. Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів». Не підлягають обміну та поверненню: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни. Непродовольчі товари: фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір; корсетні товари; парфюмерно-косметичні вироби; пір'яно-пухові вироби; дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні; зубні щітки; мундштуки; апарати для гоління; помазки для гоління; розчіски, гребенці та щітки масажні; сурдини (для духових музичних інструментів); скрипічні підборіддя; рукавички; тканини; тюлегардинні і мереживні полотна; килимові вироби метражні; білизна натільна; білизна постільна; панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці; друковані видання: лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником); аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом; вироби з натурального та штучного волосся (перуки); товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо); інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо); ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення  та напівдорогоцінного каміння.

        Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському РС з питань пробації, було надано консультації засудженим з правових питань.

        На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали із циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими «Зроби правильний вибір»

        21 листопада 2018 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з фахівцем Ємільчинської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели виховний захід серед засуджених, які перебувають на обліку «Зроби правильний вибір».

         Представник районної філії обласного центру зайнятості Ольга Розлач в ході заходу детально зупинилась на вакансіях, які потребують підприємства регіону, ознайомила засуджених з умовами прийому на роботу на дані підприємства, з рівнем заробітної плати, умовами праці.

        Засуджені зацікавились деякими вакансіями, з допитливістю ставили питання, ділились своїми проблемами, на що фахівець компетентно дала відповіді.

        Захід проведено з метою працевлаштування засуджених та наданні консультацій . По закінченні заходу засуджені отримали друковану продукцію з необхідною інформацією, яка стане початком у пошуках роботи.

 

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю

             05.12.2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для   підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівниками районного сектору спільно з  спеціалістом  відділу Ємільчинського бюро правової допомоги   проведено інформаційно-просвітницьку  годину, присвячену Міжнародному Дню людей з інвалідністю, яку світова спільнота відзначала 3 грудня, з метою підтримки людей з особливими потребами,  на тему:    “Пільги, якими користуються особи з інвалідністю”.

         Під час заходу присутнім було надано інформацію про пільги передбачені законодавством для осіб з інвалідністю та порядок оформлення відповідних документів.    Також на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, що діє в Ємільчинському  районному секторі філії Державної установи «Центр пробації», було надано консультації засудженим з правових питань.

      На завершення заходу усім присутнім роздано інформаційні матеріали з циклу «Я МАЮ ПРАВО» та буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області                     Т.Г. Шомко

        

 

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели  виховний захід «Алкоголь- це не розвага» opened=0}

        11 січня 2019 року працівниками Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з участю провідного  фахівця з соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Сніжани Сверидюк спільно з суб’єктами із соціальної роботи на базі Консультативного пункту Ємільчинського районного сектору проведено виховний захід «Алкоголь – це не розвага»

        Задум провести даний захід виник з причин надмірного вживання алкоголю особами, які вже й так переступили межу закону та з непоодинокими випадками появи засуджених осіб до уповноваженого органу з питань пробації в призначені дні реєстрації у стані алкогольного сп’яніння. Більшу частину свого життя ці люди «присвячують» згубній звичці, а не здоровому способу життя, створенню щасливої сім’ї,  народженню здорових дітей та здобуттю спеціальності.

        Під час зустрічі увага засуджених була зосереджена на впливі алкоголю на здоров’я  людини, на втрату довіри та взаємовідносини в сім’ї, на спосіб життя і, як результат,- позбавлення волі. В ході заходу провідним фахівцем ЦСССДМ було проведено анкетування.

        Захід проведено з метою профілактики вживання алкогольних напоїв засудженими, формування їх здорового способу життя, недопущення вчинення засудженими повторних кримінальних правопорушень.

Начальник районного сектору

філії ДУ «Центр пробації у Житомирській області                                             Т.Г.Шомко

 

        

 

 

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з відділом  Ємільчинського бюро правової допомоги   провели інформаційну годину
             

                13 лютого 2019 року у зв'язку з проведенням 31 березня поточного року виборів Президента України та в рамках інформаційної компанії «Я маю право голосувати», за запрошенням Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працівник відділу “Ємільчинське БПД” провела інформаційну годину з засудженими , звільненими від відбування покарання з випробуванням, що перебувають на обліку сектору пробації.

               Захід проведено з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених. Суб’єктам пробації було роз’яснено порядок дій на виборчій дільниці, що необхідно брати громадянам з собою на дільницю та переліку дій, які необхідно вчинити за відсутності запрошення на вибори.

               На завершення заходу представник Ємільчинського бюро правової допомоги відповіла на поставлені запитання засуджених.

 

IMG 20190213 102348

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  взяли участь у засіданні спостережної комісії                

       19 лютого 2019 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко взяла участь у засіданні спостережної комісії Ємільчиснької районної державної адміністрації, на якому виступила з питанням виконання вимог наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

      В ході засідання комісії Тетяна Шомко поділилась проблемними питаннями, які виникають при підготовці до звільнення осіб, які відбувають позбавлення або обмеження волі та безпосередньо при звільненні засуджених осіб. Запропонувала ативізувати роботу спостережної комісії у напрямку пенітенціарної пробації, сприяти залученню до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                   Тетяна Шомко

IMG 20190219 100738IMG 20190219 100515

{/spoiler}

          

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  взяли участь у засіданні адміністративної комісії Ємільчинської селищної ради
           

     20 лютого 2019 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко взяла участь у засіданні адміністративної комісії Ємільчинської селищної ради, на якому розглядалося питання негативної поведінки та вчинення адміністративних правопорушень засудженим, що перебуває на обліку Ємільчинського районного сектору.

     В ході засідання комісії Тетяна Шомко повідомила про прояви негативної поведінки та факти вчинення правопорушень засудженим та звернулась з проханням провести виховну роботу з даною особою з метою недопущення вчинення ним повторних кримінальних правопорушень та уникнення направлення його в місця позбавлення волі. Члени комісії заслухали пояснення засудженого, провели профілактичну бесіду та за вчинення адміністративного правопорушення було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                   Тетяна Шомко

IMG 20190220 100524

 

      

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  взяли участь у тематичному заході з нагоди відзначення 5-ї річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 
             

           20 лютого 2019 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом з засудженими, що перебувають на обліку взяли участь у тематичному заході з нагоди відзначення 5-ї річниці вшанування Героїв Небесної Сотні. Організатори заходу – відділ культури Ємільчинської селищної ради. Захід відбувся в центрі селища Ємільчине біля Районного Будинку культури.

           В ході заходу присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання, з промовою виступили представники Ємільчинської районної ради та Ємільчинської селищної ради. Згадали і наших загиблих земляків, школярі читали вірші, діяла підготовлена працівниками бібліотеки тематична виставка.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                   Тетяна Шомко

IMG 20190220 111803IMG 20190220 111746

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з Бюро правової допомоги провели інформаційну годину 
     

                  06.03.2019р. в рамках роботи мобільного консультативного пункту доступу до безоплатної вторинної правової допомоги на базі Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, фахівець відділу “ Ємільчинське Бюро правової допомоги” провела прийом громадян. Крім того проведено інформаційну годину для засуджених осіб, які перебувають на обліку на тему: “ Відповідальність за прострочення сплати аліментів”. Особлива увага була зосереджена на тому, що згідно ч.1 ст.196 Сімейного кодексу України у разі виникнення заборгованості з вини особи, яка зобов’язана сплачувати аліменти за рішенням суду або за домовленістю між батьками, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка суми несплачених аліментів за кожен день прострочення від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 відсотків заборгованості.

                 На завершення заходу начальник Ємільчинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко провела з засудженими профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення повторних правопорушень та нагадала про наслідки їх вчинення.

                 Всім присутнім роздали друковану продукцію.

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації

у Житомирській області                                                                       Тетяна Шомко

          IMG 20190306 110721

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області сприяють працевлаштуванню засуджених 

        13 березня 2019 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Ємільчинської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели виховний захід серед засуджених, які перебувають на обліку - «Пропонуємо роботу».

        Представник РЦЗ Ольга Розлач розповіла присутнім про послуги, які надає центр зайнятості, детально ознайомила засуджених з   новими вакансіями на підприємствах району та інших регіонів, зосередила увагу на тому, що на даний час є реальні можливості працевлаштуватись, лише б було бажання. Засуджені з допитливістю ставили питання, цікавились можливістю навчатись і здобути спеціальність, на що фахівець компетентно відповіла.

        Захід проведено з метою працевлаштування засуджених та надання консультацій з працевлаштування .

        По закінченні заходу присутні отримали друковану продукцію з необхідною інформацією.

Начальник Ємільчинського районного сектору

Філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області             Т.Г.Шомко

IMG 20190313 110448

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели профілактичний захід «Що необхідно знати про туберкульоз» 

     20 березня 2019 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з фахівцями районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  з метою профілактики захворювання на туберкульоз серед засуджених провели профілактичний захід «Що необхідно знати про туберкульоз».

        Туберкульоз є небезпечною і надзвичайно підступною інфекційною хворобою, яка вже в Україні стала епідемією. За останні два роки в області та районі зросла частка занедбаних форм туберкульозу, що значно знижує ефективність лікування та призводить до подальшого розповсюдження захворювання. Встановлено, що найбільша кількість випадків зареєстрована серед груп підвищеного ризику, до якої входять і засуджені особи.

        Директор Ємільчинського РЦСССДМ Інна Тарадайник доступно розповіла засудженим про небезпеку туберкульозу, шляхи передачі, симптоми  даної хвороби, профілактику туберкульозу.

        Начальник уповноваженого органу з питань пробації Тетяна Шомко  провела бесіду-діалог щодо  способу життя засуджених,звернула увагу на негативні наслідки вживання алкоголю, які стають добрим підґрунтям для зараження туберкульозом та закликала всіх засуджених пройти обстеження в центральній районній лікарні.

        В завершення заходу присутні отримали друковану продукцію з необхідною інформацією.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області              Т.Г.Шомко

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з Бюро правової допомоги провели тематичну зустріч 

            03.04.2019 в рамках роботи мобільного консультативного пункту доступу до безоплатної вторинної правової допомоги на базі Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області та у зв'язку з проведенням з 11 березня по 31 грудня 2019 року правопросвітницької кампанії “Відповідальне батьківство” фахівець відділу  «Ємільчинське Бюро  правової допомоги» провела тематичну зустріч з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

             Захід проведено з метою правової обізнаності засуджених. Особливу увагу зосереджено на належне виховання дітей, здійснення контролю за їх місцем перебування,надано інформацію щодо  нових правил виїзду з дитиною за кордон.

             На завершення заходу начальник Ємільчинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко провела  з засудженими профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення повторних правопорушень та нагадала  про наслідки їх вчинення.

             Всім присутнім роздали  друковану продукцію.

 

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації

у Житомирській області                                                                       Тетяна Шомко

  

  

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області сприяють благоустрою території Ємільчинської селищної ради 

            10 квітня 2019 року працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з Ємільчинською селищною радою провели захід з благоустрою   смт. Ємільчине  «Зроби своє селище чистим!». В заході взяли участь засуджені, які звільнені від відбування покарання з випробуванням та віднесені до групи «ризику».

            Праця –найкращий засіб виправлення засуджених, тому з метою перевиховання та направлення на шлях виправлення запропоновано засудженим прибрати територію однієї з  вулиць селища. Результат виконаної роботи не залишив нікого байдужими.  

            За гарну роботу засудженим подякували.     

 

  

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з Бюро правової допомоги провели виховний захід opened=0} 

02.05.2019 з метою недопущення вчинення повторних кримінальних правопорушень та випадків насильства в сім’ї, підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області,   начальником сектору Тетяною Шомко спільно з представником відділу Ємільчинського бюро правової допомоги   Аліною Садурською проведено профілактичний виховний захід «Кримінальна відповідальність за насильство в сім»ї».

Під час заходу присутнім було донесено інформацію про те, що з прийняттям Закону України про насилля в сім’ї до Кримінального кодексу України була введена стаття про домашнє насильство – стаття 126-1 КК України. Ця стаття встановлює кримінальну відповідальність за умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи, та карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Засуджені мали можливість ставити запитання та приймати участь у дискусії.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджено інформаційні матеріали надані представниками Бюро правової допомоги.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                                Тетяна Шомко

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організували для засуджених похід до краєзнавчого музею opened=0}  

15.05.2015 року в рамках відзначення  Міжнародного дня музеїв та з метою патріотичного виховання та профілактики вчинення засудженими повторних кримінальних правопорушень начальником Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяною Шомко спільно з волонтерами служби пробації   організовано та проведено виховний захід «Сторінки нашої історії». Захід проходив в краєзнавчому музеї смт. Ємільчине.

Засуджених ознайомлено з історією Ємільчинського краю ще з років XVIII ст., в роки Великої Вітчизняної війни, в радянські часи та в наш час. Розказано чимало життєвих історій героїв нашого краю. Похід до краєзнавчого музею та пізнавальна і цікава розповідь екскурсовода Володимира Дворецького засудженим  більш детально та змістовно показала життя нашого краю в різні роки .

На завершення заходу начальник Ємільчинського РС Тетяна Шомко в бесіді з засудженими висловила надію, що їх подальші вчинки та життя більше не зганьблять свої родини, свій Ємільчинський край та свій народ.

 

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації

у Житомирській області                                                                 Т.Г. Шомко

 

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели виховний захід з засудженими «Хто хоче працювати – знаходить роботу»opened=0}

05 червня 2019 року начальник Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Ємільчинської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели виховний захід серед засуджених, які перебувають на обліку «Хто хоче працювати – знаходить роботу».

 Тема заходу – робота в своєму регіоні. Представник РЦЗ Ольга Розлач наголосила, що не обов’язково їхати в іншу країну в пошуках роботи, її можна знайти поряд, в своєму регіоні. Вона ознайомила засуджених з  новими вакансіями на підприємствах району, сусідніх районів та області. Детально розповіла про підприємства, на яких є вільні вакансії, умови працевлаштування, оплату праці.  Засуджені з допитливістю ставили питання, ділились своїми проблемами.

Начальник уповноваженого органу з питань пробації Тетяна Шомко акцентувала увагу на тому, що у засуджених є можливість працевлаштуватись і не потрібно для цього далеко їхати, було б тільки бажання працювати. Перевагою для засуджених осіб є робота в своєму регіоні, так як можливо спокійно працювати і не порушувати виконання обов’язків, покладених на них судом, наприклад, вчасно з'являтися до уповноваженого органу з питань пробації для реєстрації.  А ще, маючи стабільні доходи, відпаде потреба вчиняти правопорушення, адже переважна більшість підоблікових -  засуджені за крадіжки.

Захід проведено з метою працевлаштування засуджених, подоланні їх криміногенної потреби у відсутності будь-яких доходів та, як наслідок – недопущення вчинення ними повторних правопорушень.

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області                                             Тетяна Шомко

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели право освітній захід opened=0}     

03.07.2019 року в рамках роботи Дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги начальником відділу Ємільчинського бюро правової допомоги   Аллою Садурською проведено правоосвітній захід «Чесна платіжка», з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області.

Засуджених проінформували про те, що 26 червня 2019 року Уряд підтримав запровадження інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується Міністерством юстиції України спільно з системою безоплатної правової допомоги в рамках всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та передбачає впровадження механізмів установлення справедливих цін на тепло і гарячу воду, забезпечення захисту мільйонів українців від свавілля комунальників. Присутнім розповіли як захистити свої права, як споживачів житлово-комунальних послуг,  та як діяти у випадку отримання нечесної платіжки та домогтися перерахунку вартості опалення, адже люди мають право платити лише за те, що вони придбали чи спожили.

Засуджені мали можливість ставити запитання та отримувати відповіді.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджено інформаційно- роздаткові матеріали по проекту “Я МАЮ ПРАВО”.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області                               Тетяна Шомко

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели  відео лекторій на тему «Ти і закон»opened=0} 

17 липня 2019 року працівниками Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з участю провідного  фахівця з соціальної роботи Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Олени Лавришиної спільно з суб’єктами із соціальної роботи на базі Консультативного пункту Ємільчинського районного сектору проведено відео лекторій на тему «Ти і закон», та профілактичну бесіду щодо недопущення протиправних дій в майбутньому,  надано інформаційні та соціально-педагогічні послуги молоді, розповсюджена друкована продукція: «Твоє життя, твоє майбутнє – в твоїх руках!», «Ти і закон».

           В.о. начальника районного сектору

філії ДУ «Центр пробації у Житомирській області                                        П.В. Халамовський

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели  відео лекторій на тему «Ти і закон»opened=0} 

14.08.2019 року працівниками Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області за участю директора Ємільчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Інни Тарадайник спільно з суб’єктами із соціальної роботи на базі Консультативного пункту Ємільчинського районного сектору проведено відео лекторій на тему « Твоє життя – твій вибір».  В рамках заходу проведено  бесіду та  тестування суб’єктів пробації по профілактиці наркоманії, розповсюджено брошури « Твоє життя – твій вибір ».

{spoiler title=Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з Бюро правової допомоги провели виховний західopened=0} 

В рамках всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  та з метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області 04.09.2019 року  працівником Ємільчинського БПД Аллою Садурською в приміщенні уповноваженого органу з питань пробації проведено інформаційну годину. В ході заходу присутніх проінформовано про відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, ознайомлено із змістом ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко зауважила, що протягом восьми місяців поточного року збільшилась кількість випадків притягнення до адміністративної відповідальності засуджених у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Застерегла осіб, які притягувались до адміністративної відповідальності від подальшого вчинення правопорушень, що може призвести до скасування звільнення з випробуванням та направлення для відбування призначеного судом покарання, тобто позбавлення волі.

Засуджені мали можливість ставити запитання та отримувати відповіді.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджено інформаційно-роздаткові матеріали по проекту “Я МАЮ ПРАВО”.

 

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                           Тетяна Шомко

{spoiler title=  Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області  разом з Ємільчинським районним сектором Державної міграційної служби України в Житомирській області провели виховний захід         opened=0} 

З метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та в зв’язку з відсутністю у деяких засуджених паспорта громадянина України, 18.09.2019 року особи, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області були запрошені до Ємільчинського РС УДМС України в Житомирській області, де завідувачем Валентиною Саух  проведено інформаційну годину. В ході заходу присутніх проінформовано про паспортний режим та вимоги щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.                          

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко зауважила, що особи за втрату паспорта громадянина України, несвоєчасну реєстрацію за місцем проживання та несвоєчасне вклеювання фотокартки по досягненні 25,45-річного віку притягуються до адміністративної відповідальності, за що накладається адміністративне стягнення у вигляді попередження або штрафу, що негативно впливає на проходження іспитового строку звільнення від відбування покарання з випробуванням.

Засуджені ставили запитання та отримували кваліфіковану відповідь фахівця.

     

Начальник Ємільчинського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                           Тетяна Шомко

 

{spoiler title= Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели право освітній захід            opened=0}

З метою підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку  Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області 02.10.2019  року  працівником  Ємільчинського БПД Аллою Садурською в приміщенні уповноваженого органу з питань пробації  проведено інформаційну годину. В ході заходу присутніх проінформовано про закономірності нарахування тарифів за послуги з постачання теплової енергії та права на адресну безготівкову допомогу сім’ям, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Тим засудженим, які мають статус учасника бойових дій та перебували в зоні АТО роз’яснено їх права на пільги військовослужбовцям, передбачених чинним законодавством. 

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко провела профілактичну бесіду, в ході якої додатково роз’яснила засудженим вимоги кримінально-виконавчого законодавства щодо відбування покарання та відповідальність осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. Зауважила, що протягом третього кварталу поточного року вісім засуджених притягнуто до адміністративної відповідальності. Застерегла осіб, які притягувались до адміністративної відповідальності від подальшого вчинення правопорушень, що може призвести до скасування звільнення з випробуванням та направлення для відбування призначеного судом покарання, тобто позбавлення волі.

Засуджені мали можливість ставити запитання та отримувати відповіді.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджено інформаційно- роздаткові матеріали по проекту “Я МАЮ ПРАВО”.

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області провели інформаційну годину         

З метою належного виконання рішень суду та задля підвищення рівня правової обізнаності засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області 06.11.2019 року фахівець Ємільчинського бюро правової допомоги Алла Садурська в приміщенні уповноваженого органу з питань пробації  провела інформаційну годину. В ході роботи присутніх проінформовано про їх право на оскарження судового рішення, обов’язковість його виконання, зокрема постанов суду про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, штрафу, громадських робіт.

Начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко провела профілактичну бесіду, в ході якої додатково роз’яснила засудженим вимоги кримінально-виконавчого законодавства щодо відбування покарання та відповідальність осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. Зосередила увагу на недопущенні вчинення адміністративних стягнень, що може призвести до скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення для відбування призначеного судом покарання. Повідомила, що протягом жовтня місяця поточного року в суд направлено подання про скасування відносно трьох засуджених, які систематично вчиняли адміністративні правопорушення.

До роботи з засудженими долучилась волонтер пробації Олена Мариніна.

На завершення роботи серед присутніх розповсюджено інформаційно- роздаткові матеріали.

Начальник Ємільчинського районного сектору 

філії Державної установи «Центр пробації»                                     Тетяна Шомко

Працівники Ємільчинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області разом з під обліковими долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності

08.11.2019 в актовому залі Ємільчинської селищної ради начальник Ємільчинського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Тетяна Шомко , волонтер пробації Аліна Ситайло разом з підобліковими написали диктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Начальник органу пробації Тетяна Шомко зазначила, що написання диктанту проходить вже 19 років поспіль задля підвищення престижу української мови та подолання неграмотності, що є проблемою у більшості підоблікових. Волонтер пробації Валентина Сорока, філолог за фахом, допомогла провести роботу над помилками.

На додаток всі бажаючі відвідали виставку в Ємільчинській районній бібліотеці «Мова-душа голосна України». Цікава розповідь працівників бібліотеки та тепла атмосфера колективу залишила приємний спомин для учасників. Приємно було почути від бібліотекарів, що один із наших підоблікових є постійним відвідувачем закладу та активним читачем.  

Начальник Ємільчинського районного сектору 

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                      Тетяна Шомко